MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
375 000 PLN
4 652,03 PLN/m2
BIELSKO-BIAŁA
ul. Norberta Barlickiego
Opis
W wyłącznej ofercie Salwa Real Estate przestronne mieszkanie w centrum Bielska-Białej.

LOKALIZACJA:
Ulica Barlickiego znajdująca się w Śródmieściu Bielska-Białej stanowi szlak komunikacyjny, handlowy i usługowy, a wszystko to w ramach nurtów historyzmu i secesji tutejszych kamienic. 
W najbliższym otoczeniu mieszkania mamy dostęp do licznych sklepów, restauracji, punktów usługowych co powoduje, że możemy swobodnie zorganizować wiele spraw życia codziennego. Dworzec kolejowy, przystanek autobusowy, galeria handlowa Sfera - to wszystko znajdziemy dosłownie pod domem. Niewiele dalej dostępne są wszystkie atrakcje i zabytki Bielska-Białej, stąd lokalizacja ma również potencjał na najem krótkoterminowy.

BUDYNEK:
Kameralna 3-piętrowa kamienica, podpiwniczona, z uznanym na rynku bielsko-bialskim zarządcą i prężnie działającą wspólnotą mieszkaniową. Sukcesywnie prowadzone renowacje, takie jak wymiana pionów wodno-kanalizacyjnych. W najbliższym czasie plany rewitalizacji fasady budynku, podpięcia do sieci ciepłowniczej. Do właścicieli lokali mieszkalnych przynależy ogrodzony, zamykany plac, gdzie mieszkańcy swobodnie mogą parkować swoje samochody.
W okresie ostatnich lat przeprowadzono prace remontowe związane z remontem pokrycia dachu, remontem kominów ponad dachem oraz częściową wymianą instalacji wodno-kanalizacyjnej. W roku bieżącym aktualizowany będzie projekt budowlany przebudowy i uporządkowania przewodów kominowych wewnątrz budynku.

MIESZKANIE:
Oferowane mieszkanie ma powierzchnię blisko 81 m2, składa się z przedpokoju prowadzącego do jednego z pokoi lub do kuchni. Obecnie kuchnia jest sercem mieszkania, z niej można przejść do drugiego dużego pokoju, w tym momencie z zamontowaną antresolą. W mieszkaniu jest również łazienka oraz osobne WC. Stan obecny pozwala na korzystanie z kuchni i łazienki, jednak docelowo mieszkanie wymaga generalnego remontu. Do tej pory wykonano: wymianę pionów wody, rur PP, remont łazienki.  Obecny układ pomieszczeń zamieszczono na rzucie, wizualizacje przedstawiają proponowaną możliwość zagospodarowania przestrzeni w możliwie optymalny sposób. Wysokość pomieszczeń (3,42 m) pozwala także na rozwiązania wykończeniowe w postaci podwieszonego sufitu.
Do mieszkania przynależy również piwnica o powierzchni 6,28mkw.
Nowi właściciele przy remoncie mogliby skorzystać z dotacji Ciepłe Mieszkanie.

Powierzchnia całkowita: 80,61mkw
POKOJE: 2
SYPIALNIE: 1
+ piwnica
(prezentowane wizualizacje są jedynie przykładem możliwości aranżacyjnych wnętrza, zainteresowani otrzymają zdjęcia aktualnego stanu mieszkania po kontakcie telefonicznym)

CENA
375 000 PLN


Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości!

Kontakt do agenta:
Bartosz Salwa
+48 731 777 433
Szczegóły oferty

Cena375 000 PLN

Cena za m24 652,03 PLN

Powierzchnia80,61 m2

Liczba pokoi2

Piętro1

Liczba pięter3

Typ kuchniOddzielna

RynekWtórny