Bystra, Karpacka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 600 000 PLN
Powierzchnia
170 m2
Liczba pokoi
4

W ofercie naszego biura dom w Bystrej dla wielbicieli pięknych detali poszukujących własnej oazy spokoju.

LOKALIZACJA
Bystra należy do tego rodzaju miejscowości, która ujmuje od pierwszego wejrzenia. Położona w dolinie między szczytami Szyndzielni i Klimczoka od połowy XIX jest miejscowością wypoczynkową o walorach uzdrowiskowych. Na terenie Bystrej znajduje się znany w całej Polsce ośrodek leczenia chorób pulmonologicznych. Wyjątkowy klimat i piękne górskie krajobrazy doceniali w przeszłości znani i cenieni twórcy i działacze, lecząc się lub wypoczywając w Bystrej: Kornel Makuszyński, Józef Chełmoński, Jacek Malczewski, Józef Piłsudski, Gabriel Narutowicz, Maria Konopnicka i wielu innych. Malarz Julian Fałat osiadł w miejscowości na stałe i zostawił po sobie funkcjonującą dziś jako muzeum willę Fałatówka.
Klimat Bystrej tworzą zabytkowe chałupy wiejskie i pomniki przyrody, świadczące o szacunku jakim darzy się tutaj naturę.
Amatorzy górskich wędrówek mają do dyspozycji wiele szlaków rozpoczynających się w Bystrej, a wielbiciele sztuki wystawy lub prelekcje organizowane przez lokalne instytucje kultury. 

DOM
Prezentowana nieruchomość klimatem wpisuje się w architekturę góralską. Na dachu dachówka drewniana zakopiańska, bieżąco konserwowana i uzupełniana. Dom z zewnątrz obłożony otoczakami granitowymi, na parterze okiennice, dodające charakteru ale pełniące również funkcje zabezpieczenia antywłamaniowego, tak jak wzmocnione szyby w oknach parteru. 
Wejście do domu jest zagospodarowane pojemnymi szafami wnękowymi, obok znajduje się wyremontowana łazienka. Na tym samym poziomie znajduje się również pomieszczenie rekreacyjne, które można dowolnie zaaranżować, klimatu dodaje mu piec do pieczenia chleba.
W części dziennej, poziom wyżej wita nas ogromny, przytulny salon o powierzchni 36 m2 z nowym piecem kaflowym, osobna, stylowa kuchnia, nawiązująca zarówno w posadzce jak i umeblowaniu do stylu z którego się wywodzi, sypialnia, łazienka. Na piętrze 2 sypialnie, łazienka, schowki. Całość wykończenia i umeblowania przywodzi na myśl domy zakopiańskie. Dom jest przytulny, zadbany i wykończony z miłością do detali i dziedzictwa sztuki lokalnej.


WIDEO: https://youtu.be/Uay6UBLMAYM

CENA: 1 600 000 złotych

0% prowizji dla biura nieruchomości

aktualnie nieruchomość jest wynajęta z przychodem 4500 zł/ms
możliwość przejęcia umowy wynajmu po zakupie nieruchomości


Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości!

Kontakt do agenta:
Bartosz Salwa
+48 731 777 433

  • Materiał: Mieszany
  • Dach: Drewno
  • Typ okien: Drewniane (nowy typ)
  • Ukształtowanie działki: Lekko nachylona
  • Dostępne w okolicy: Las, Szpital, Przychodnia lekarska, Góry, Szkoła, Rzeka, Sklep, Plac zabaw, Restauracja, Przedszkole
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus
  • Ujęcie wody: Miejska
  • Rodzaj kanalizacji: Miejska
  • Rodzaj ogrzewania: Gazowe

Salwa Real Estate

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Salwa Real Estate dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Salwa Real Estate z siedzibą przy , (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres info@salwarealestate.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu