Żory, Folwarki,

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
190 000 PLN
Powierzchnia
2 055 m2

Wyłącznie w ofercie biura Salwa Real Estate piękna, zielona działka w spokojnej okolicy.


LOKALIZACJA
Prezentowana działka znajduje się w województwie śląskim, w mieście na prawach powiatu Żory w dzielnicy Folwarki, doskonale skomunikowanej z miastami ościennymi, dzięki autostradzie A1 przebiegającej nieopodal. 
Dojazd do Katowic: 35 min
Dojazd do Gliwic: 29 min
Dojazd do Rybnika: 20 min

DZIAŁKA
Działka budowlana: 2055 m2
Działka wyrównana, od frontu przebiega droga.
Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego działkę z trzech stron otaczają "łąki, użytki zielone, zieleń nieurządzona", co gwarantuje spokój i intymność w kwestii sąsiedztwa. Po drugiej stronie ulicy znajduje się las, od którego należy odsunąć się z zabudową o 12m, jednak przy tej wielkości działki, nie stanowi to żadnego ograniczenia budowy pokaźnej nieruchomości a stanowi wartość dodaną w postaci pięknego otoczenia dla przyszłych właścicieli.

DROGA
Asfaltowa, wzdłuż granicy działki.

CENA
190 000 PLN

Premium to dla nas standard.
#salwarealestate

Zapraszam na prezentację

Kontakt do agenta:

Patryk Frąckowiak
+48 729 003 878
  • Ogrodzenie: Siatka
  • Dostępne w okolicy: Rzeka, Jezioro, Zabudowa niska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Salwa Real Estate

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Salwa Real Estate dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Salwa Real Estate z siedzibą przy , (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres info@salwarealestate.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu