Bielsko-Biała, Śródmieście,

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
360 000 PLN
Powierzchnia
58,98 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2

W ofercie biura Salwa Real Estate doskonale zlokalizowane mieszkanie do remontu, w kamienicy, z dużym potencjałem inwestycyjnym.

LOKALIZACJA:
Biała Śródmieście należy do ścisłego centrum miasta, doskonale zlokalizowanie ułatwia komunikację nie tylko w mieście, wyjazd na drogę ekspresową w stronę Żywca jest bardzo blisko, trasa na Cieszyn również.
W najbliższym otoczeniu mieszkania możemy zrobić zakupy, pójść do lekarza, odprowadzić dzieci do szkoły i przedszkola. W promieniu 200m mieszkańcy będą mieć do dyspozycji kościół, wszelkiego rodzaju usługi, kilka przystanków autobusowych, restauracje. Niewiele dalej dostępne są wszystkiego atrakcje i zabytki Bielska-Białej, stąd lokalizacja ma potencjał na najem krótkoterminowy.

BUDYNEK:
Kamienica 2 piętrowa, kameralna, po 2 mieszkania na piętrze, z pokaźnej wielkości wysokim strychem, będącym przestrzenią do potencjalnej adaptacji, dla nowego właściciela mieszkania. Kamienica podpiwniczona, z uznanym na rynku bielsko-bialskim zarządcą.

MIESZKANIE:
Oferowane mieszkanie ma powierzchnię 58,98 m2, składa się z przedpokoju zamykanego podwójnymi drzwiami, łazienki oraz dużego pokoju z obecnie półotwartą kuchnią i osobnej sypialni. 
Rozkład okien zapewnia równomierne oświetlenie całej przestrzeni, potencjalne możliwości adaptacyjne lokalu są pokazane na wizualizacjach, stan obecny to stan do remontu. Do tej pory wykonano: wymianę okien, wymieniono instalację hydrauliczną, parkiety zachowane są w dobrym stanie. Obecny układ pomieszczeń zamieszczono na rzucie, wizualizacje nie zmieniają układu funkcjonalnego, więc przy ich realizacji, remont nie będzie dla inwestora obciążającym kosztem.
Wysokość pomieszczeń pozwoli na stworzenie antresoli, kuchnia z oknem jest dodatkowym atutem.

OFERTA DLA INWESTORÓW:
W rękach właścicieli mieszkania są większościowe udziały w strychu kamienicy, zdrowe belki stropowe, duża powierzchnia, ogromne możliwości adaptacyjne na co najmniej 2 lokale mieszkalne. Pozostali udziałowcy zainteresowani sprzedażą swoich części strychu.


Powierzchnia całkowita: 58,98 mkw
POKOJE: 2
SYPIALNIE: 1
+ piwnica
+część strychu
(prezentowane wizualizacje są jedynie przykładem możliwości aranżacyjnych wnętrza, zainteresowani otrzymają zdjęcia aktualnego stanu mieszkania)

CENA
360 000 PLN


Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości!

Kontakt do agenta:
Magdalena Paluch
+48 729 003 875

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Dostępne w okolicy: Centrum handlowe, Sklep, Fitnes, Szkoła, Kościół, Przedszkole, Apteka, Restauracja, Bar
  • Komunikacja: Kolej, Bus, Autobus

Salwa Real Estate

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Salwa Real Estate dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Salwa Real Estate z siedzibą przy , (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres info@salwarealestate.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu