Bielsko-Biała, Norberta Barlickiego

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
525 000 PLN
Powierzchnia
80,61 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

W wyłącznej ofercie Salwa Real Estate przestronne mieszkanie w centrum Bielska-Białej.

LOKALIZACJA:
Ulica Barlickiego znajdująca się w Śródmieściu Bielska-Białej stanowi szlak komunikacyjny, handlowy i usługowy, a wszystko to w ramach nurtów historyzmu i secesji tutejszych kamienic. 
W najbliższym otoczeniu mieszkania mamy dostęp do licznych sklepów, restauracji, punktów usługowych co powoduje, że możemy swobodnie zorganizować wiele spraw życia codziennego. Dworzec kolejowy, przystanek autobusowy, galeria handlowa Sfera - to wszystko znajdziemy dosłownie pod domem. Niewiele dalej dostępne są wszystkie atrakcje i zabytki Bielska-Białej, stąd lokalizacja ma również potencjał na najem krótkoterminowy.

BUDYNEK:
Kameralna 3-piętrowa kamienica, podpiwniczona, z uznanym na rynku bielsko-bialskim zarządcą i prężnie działającą wspólnotą mieszkaniową. Sukcesywnie prowadzone renowacje, takie jak wymiana pionów wodno-kanalizacyjnych. W najbliższym czasie plany rewitalizacji fasady budynku, podpięcia do sieci ciepłowniczej. Do właścicieli lokali mieszkalnych przynależy ogrodzony, zamykany plac, gdzie mieszkańcy swobodnie mogą parkować swoje samochody. W okresie ostatnich lat przeprowadzono prace remontowe związane z remontem pokrycia dachu, remontem kominów ponad dachem oraz częściową wymianą instalacji wodno-kanalizacyjnej. W roku bieżącym aktualizowany będzie projekt budowlany przebudowy i uporządkowania przewodów kominowych wewnątrz budynku.

APARTAMENT:
Oferowany apartament ma powierzchnię 80,61 m2, składa się z dużego hallu, przestronnej kuchni otwartej na wygodny salon, łazienki z wanną, a w drugiej części z sypialni z garderobą.
Wysokość pomieszczeń (3,42 m) powoduje, że apartament jest dedykowany dla osób ceniących niepowtarzalny klimat klasycznego budownictwa.
Do apartamentu przynależy również piwnica o powierzchni 6,28mkw.
Zaprezentowana wizualizacja to proponowany standard wykończenia apartamentu pod klucz.
Termin oddania jest do ustalenia z kupującym. Proponowany czas realizacji do stanu deweloperskiego to maj 2024.
Dokładny kosztorys i zakres prac po indywidualnym kontakcie.

CENA
525 000 PLN


Serdecznie polecam i zapraszam!

Kontakt do agenta:
Bartosz Salwa
+48 731 777 433

  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Dostępne w okolicy: Centrum handlowe, Szkoła, Apteka, Sklep, Przedszkole, Bank, Restauracja, Fitnes
  • Komunikacja: Kolej, Bus, Autobus
  • Widok na: Panorama miasta, Inne budynki

Salwa Real Estate

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Salwa Real Estate dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Salwa Real Estate z siedzibą przy , (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres info@salwarealestate.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu